لادن حرفه‌ای، تولید تخصصی و هوشمندانه مواد اولیه صنایع غذایی

هفته‌ای که گذشت در حاشیه‌ی هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات و تجهیزات وابسته، دکتر عباس احمدی مدیرارشد فروش مواد اولیه صنایع غذایی ایران شرکت صنعتی بهشهر، اعلام کرد همچون گذشته شرکت صنعتی بهشهر تحت نام “لادن حرفه‌ای” به تولید انواع محصولات متنوع جهت تامین کارخانجات تولید‌کننده‌ی کیک، بیسکوییت، سس، شکلات، موادغذایی گوشتی، نیمه آماده و قنادی‌ها و رستوران‌ها و هتل‌ها و غیره می‌پردازد.

 

 

لادن حرفه‌ای، دانش و تخصص تولید محصولات مواد اولیه صنایع غذایی

محصولات متنوع شرکت صنعتی بهشهر حاصل تحقیقات به روز و طولانی و همچنین تلاش‌های مداوم انجام شده در آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های تخصصی این شرکت است.

دانش و تجربه‌ی این مجموعه در زمینه‌ی روغن‌های تخصصی با کمک حفظ ارتباط با مصرف‌کنندگان حرفه‌ای و همکاری با موسسات و شرکت‌های تحقیقاتی داخلی و خارجی همواره در حال توسعه و رشد می‌باشد.

بخش تحقیق و توسعه در شرکت صنعتی بهشهر با در اختیار داشتن مجهزترین آزمایشگاه روغن در سطح خاورمیانه توانایی ارائه‌ی محصولات کاملاً تخصصی منطبق با نیازهای ویژه‌ی هر صنعتی را داراست.

 

 

خدمات مشتریان، یک حامی اجرایی در صنعت

دکتر احمدی همچنین با معرفی تیم تخصصی صنف و صنعت شرکت صنعتی بهشهر –  LADAN Professional – اضافه کرد ما همواره در تلاشیم بهترین محصولات را با بالاترین سطح خدمات در زمینه‌های مختلف نظیر برگزاری دوره‌های مشاوره‌ای، آموزشی و… و نیز پاسخ‌دهی سریع تلفنی و یا حضوری در خصوص مسائل فنی و حضور در نمایشگاه‌های تخصصی نظیر نمایشگاه شیرینی و شکلات و تجهیزات وابسته به مشتریان و مصرف‌کنندگان محترم ارائه کنیم. به این منظور واحد خدمات مشتریان در ارتباط مداوم و نزدیک با سایر واحدهای شرکت و مشتریان، در پی تامین سریع و موثر بالاترین خدمات به صنایع غذایی روغن‌بر می‌باشد.

 

با توجه به ده‌ها سال موفقیت و دارا بودن نام‌های تجاری معتبر (لادن، بهار و نسترن) در صنایع غذایی، شرکت صنعتی بهشهر به مشتریانش این اطمینان را می‌دهد که تجربه و دانش فنی آن به صورت مجموعه‌ای از راهکارهای خلاقانه، کاربردی و سودآور در اختیار صنعت مواد غذایی در کشور خواهد بود.

دکتر احمدی، مدیر ارشد فروش مواد اولیه صنایع غذایی ایران می‌گوید ما باور داریم موفقیت مشتریان‌مان موفقیت ماست و به دنبال رابطه‌ای از هر دو جنبه سودآور و بلندمدت هستیم. وجه تمایز ما در گروه لادن حرفه‌ای شرکت صنعتی بهشهر، کیفیت عالی و مداوم در محصولات، ارائه‌ی راهکارهایی خلاقانه و کاربردی، انعطاف پذیری جهت توسعه‌ی محصولات جدید و منحصر به برندی خاص و سرعت ارائه‌ی خدمات است که هر روز برای بهتر شدنش تلاش می‌کنیم.